Młodszy Specjalista ds. Zakupów - Junior Buyer

Sosnowiec, śląskie

Moltton

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Lokowanie zamówień oraz zarządzanie aktualnym parkiem dostawców materiałów bezpośrednio-produkcyjnych (m.in.: przetwórstwo tworzyw sztucznych; detale wykrawane z metalu);
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi;
  • Bieżąca komunikacja i współpraca na poziomie międzynarodowym;
  • Kształtowanie polityki cenowej dla przydzielonych klas materiałowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w międzynarodowej firmie produkcyjnej);
  • Biegła znajomość języka włoskiego i/lub angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy, wysoka motywacja i zaangażowanie;
  • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych;
  • Dobre umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel);

Nasz Klient oferuje:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym zespole i dużą samodzielność;
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach;
  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole i dużą samodzielność;

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji ... specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie