Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Systemów HR

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Wspieranie działów HR w rozwiązywaniu probelmów technicznych w aplikajach HR,
  • Obsługa procesów dla wszystkich systemów i narzędzi HR wchodzących w zakres struktury wsparcia SSC zgodnie z umowami o poziomie usług, w tym: wsparcie w opisie i klasyfikacji spraw, eskalacja i koordynacja, rozwiązywanie problemów z Global HR i dostawcami zewnętrznymi,
  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy oraz właścicielami usług serwisowych
  • Dbanie o bazę danych użytkowników systemów, zarządzanie wymaganiami systemowymi we współpracy z globalnym zespołem wsparcia

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B1/B2)
  • Proaktywna postawa
  • Analityczny umysł
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Otwartość na ludzi i chęci do współpracy
  • Znajomość MS Office

Oferta:

  • Hybrydowy system pracy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Program lojalnościowy
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • System kafeteryjny (w tym Multisport)
  • Ubezpieczenie wypadkowe i plan emerytalny
  • Nagrody jubileuszowe, prezenty oraz imprezy okolicznościowe
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy