Młodszy specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Kontakt z handlowcami (sprawdzanie kalkulacji maszyn, potwierdzanie cen, przygotowywanie zamówień i dokumentacji wewnętrznej)
  • Koordynacja przepływu informacji technicznych pomiędzy centralą, fabrykami, oddziałem i działem handlowym
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Administracyjna obsługa zamówień
  • Przygotowywanie raportów z CRM oraz targów branżowych
  • Wsparcie działu marketingu z technicznego punktu widzenia
  • Sprawdzenie i opisywanie pod względem merytorycznym faktur kosztowych
  • Przygotowywanie szablonów ofert handlowych
  • Rozwijanie bazy klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub pokrewne) lub student/studentka w/w studiów z możliwością pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (word, power point, excel, outlook)
  • Umiejetność czytania specyfikacji technicznej maszyn
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolność pracy pod presją czasu (priorytetyzacja zadań)
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w przyjaznej atmosferze
  • Elastyczny czas pracy (7-9 do 15-17; biuro i home office)
  • Opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Szkolenia i możliwość rozwoju

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inżynieria , Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta