Młodszy specjalista ds. wprowadzania danych z j. niemieckim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Dołącz do zespołu naszego klienta jeśli:

·        cenisz sobie stabilną pracę,

·        chcesz pracować na długie lata w zgranym zespole ludzi, pełnych optymizmu, pasji i zaangażowania,

·        chcesz pracować w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku, szczerości, uczciwości i zaufaniu,

·        cenisz sobie możliwość dzielenia się wiedzą i możliwość nauki od profesjonalistów.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży technicznej z ugruntowaną pozycją na rynku światowym.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem struktur firma poszukuje do zespołu osoby na stanowisko: Młodszy specjalista ds. wprowadzania danych z j. niemieckim

Zakres obowiązków:

·        Praca na systemie,

·        Wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danych,

·        Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,

·        Dbałość o prawidłowy przepływ informacji za pomocą systemu,

·        Współpraca z centralą w Niemczech,

·        Archiwizacja dokumentów.

Wymagania:

•            Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z wprowadzaniem dużej ilości danych do systemu,

•            Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1,

•            Umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych informacji,

•            Umiejętność pracy z powtarzalnymi zadaniami,

•            Umiejętność pracy z dużą ilością danych,

•            Sumienność i terminowość,

•            Rzetelność, skrupulatność,

•            Zaangażowanie i motywacja,

•            Umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje:

     Atrakcyjne wynagrodzenie,

     Pracę w firmie dla której szczególnie istotna jest atmosfera w jakiej się pracuje,

     Profesjonalne szkolenie wprowadzające dostosowane do Twoich potrzeb,

     Pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,

     Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

     Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

     Stabilne Zatrudnienie w międzynarodowej firmie.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.