Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń

R-Soft Studio Sp. z o.o.

20-037 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa Service Desk (I i II linia wsparcia)

• Analiza wymagań Klienta oraz kreowanie wizji produktu na podstawie określonych potrzeb

• Wdrażanie rozwiązań informatycznych – w tym szkolenia w zakresie obsługi danego systemu

• Instalacja i kastomizacja wdrażanych rozwiązań, w tym konfiguracja środowiska produkcyjnego i testowego

• Opracowywanie dokumentacji technicznej, wdrożeniowej i produktowej

• Wsparcie w bieżącej eksploatacji systemów

Wymagania

• Wykształcenie wyższe

• Dobra znajomość środowisk: Linux, MS Windows (stacje robocze), Android

• Dyspozycyjność do pracy w godzinach 08:00-16:00

Oraz:

• Zdolność analitycznego myślenia

• Odpowiedzialność, rzetelność, wysoka kultura osobista

• Samodzielność, zaangażowanie i kreatywność w działaniu

• Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

• Umiejętność pracy zespołowej i planowania pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę lub B2B po okresie próbnym

• Adekwatne do zaangażowania i efektywności wynagrodzenie

• Brak dress codu

• Pracę w trybie Home Office przez 1 - 2 dni w tygodniu zależnie od uwarunkowań            biznesowych i innych

• Nowoczesne biuro w centrum miasta

• Nielimitowany rozwój  kompetencji twardych i miękkich.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

R-SOFT STUDIO to dynamicznie rozwijająca się lubelska firma IT zajmująca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis