Młodszy specjalista ds. testów i walidacji

Gdańsk, pomorskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Czym się będziesz zajmował?

• Testowaniem manualnym i automatycznym
• Przygotowywaniem środowiska testowego
• Testowaniem sterowników/podzespołów
• Instalacją, konfiguracją, aktualizacją oprogramowania

Co otrzymasz?
• Możliwość rozwoju: Development środowiska testowego (C#/Powershell)
• Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz Medicover
• Pakiet szkoleń
• Możliwość współpracy przy realizacji projektów dla międzynarodowych korporacji- lidera branży IT

Wymagania

Nasze wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (Informatyka i kierunki pokrewne)
• Praktyczna znajomość sprzętu komputerowego- montaż, zasady działania etc.
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B1+/B2
• Zainteresowanie środowiskiem developerskim
• Jeżeli dodatkowo znasz język programowania C# na poziomie podstawowym i ciągle rozwijasz tę umiejętność, to jest duża szansa na awans w przyszłości

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems