Młodszy specjalista ds. sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie i kontrola ofert sprzedażowych w oparciu o standardy firmy
  • Utrzymanie i budowanie właściwych relacji z klientami
  • Raportowanie zgodnie ze standardami firmy
  • Poszukiwanie nowych klientów i rynku zbytu
  • Monitorowanie rynku pod kątem szans sprzedażowych

Wymagania:

  • Znajomość branży przemysłowej
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z klientem B2B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych organizowanych przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna w firmie Medicover
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w międzynarodowej firmie
  • Pakiet szkoleń
  • Wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom

Miejsce pracy: Września!

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy