Opis stanowiska pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży (B2B)

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku młodszy specjalista ds. sprzedaży (B2B). Ze względu na specyfikę naszej pracy poszukujemy osób samodzielnych, energicznych i gotowych do podjęcia pracy w delegacji.

Dołączając do nas jako młodszy specjalista ds. sprzedaży będziesz miał(-a) możliwość zaangażowania się w prestiżowe projekty, których realizacja zapewni lepszą komunikację i zrozumienie.

Oferujemy długotrwałą współpracę. Wymagania i opis zadań znajdują się poniżej.

Obowiązki młodszego specjalisty ds. sprzedaży (B2B)

  • Prowadzenie profesjonalnej sprzedaży usług B2B w celu realizacji założonej polityki sprzedaży firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (telefony, webinaria, badania rynku, osobiste spotkania, programy referalne) i utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi
  • dodawanie, organizacja, w tym stała aktualizacja rekordów w systemie informatycznym (CRM)
  • reprezentowanie VEROLING na targach oraz konferencjach
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • efektywna komunikacja oraz budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami w oparciu o ich długoterminowe plany
  • obsługa zapytań i bieżących projektów wspólnie z działem produkcji
  • fachowe doradztwo w ramach oferowanych rozwiązań lingwistycznych
  • wizyty u kluczowych klientów Spółki
  • dbanie o nienaganny image firmy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży ( i nie będącej korpo! )
  • możliwość dotarcia do przełożonych ze swoimi pomysłami
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia + miesięczne bonusy adekwatne do wkładu pracy i wskaźników personalnej efektywności (KPI)
  • wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb (½, ⅔, ¾, pełny wymiar)
  • pakiet szkoleń, dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu, literatury branżowej, najnowszego oprogramowania i innych zasobów
  • nowoczesny laptop oraz telefon służbowy z dużym pakietem danych na start
  • karta Multisport
  • możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • program pożyczek i zapomóg
  • paczki na święta i nagroda roczna
  • wyjazdy integracyjne oraz impreza karnawałowa
  • świeże owoce każdego dnia

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • znajomość zasad sprzedaży w segmencie B2B
  • dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • podzielanie wartości, które cenimy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zorientowanie na klienta
  • asertywność, umiejętność wpływania na innych oraz argumentowania własnych decyzji
  • energia i dynamizm w działaniu, determinacja, samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie
  • dobra znajomość narzędzi IT (poczta elektroniczna, Microsoft Office/OpenOffice, bazy danych)

Prezentacja firmy

Klienci Biura Tłumaczeń VEROLING to duże międzynarodowe spółki oraz wyma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing