Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 19 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ok 3000 różnych badań.

Od 2007 roku do Grupy ALAB należą także Laboratoria Medyczne Bruss.

Obowiązki:

  • przygotowanie ofert handlowych
  • obsługa posprzedażowa kontrahentów
  • współpraca z innymi działami spółki

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • doświadczenie w dziale handlowym
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi komputera
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej

Oferujemy:

  • forma umowy: umowa o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00
  • możliwość skorzystania z karty MULTISPORT oraz prywatnej opieki medycznej
  • zniżka na badania laboratoryjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.