Młodszy Specjalista ds. SEO/SEO Junior Specialist

EQ System Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Główne obowiązki:

  • Analiza konkurencji pod kątem SEO;
  • Poszukiwanie nowych obszarów do pozycjonowania;
  • Wsparcie zespołu marketingu w działaniach online marketing;
  • Formułowanie wstępnych zaleceń SEO;
  • Praca z treścią, sprawdzanie lub publikacja wybranych materiałów;
  • Wdrażanie otrzymanych zaleceń optymalizacji treści.

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość zasad pozycjonowania i optymalizacji stron www;
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Microsoft Excel i Arkusze Google);
  • Znajomość systemu CMS (WordPress);
  • Dobra organizacja pracy, wytrwałość i systematyczność działań.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na życzenie – elastyczność formy zatrudnienia i wymiaru czasu pracy.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy, w swobodnej, koleżeńskiej atmosferze.
  • Pełne wsparcie w okresie wdrożenia i po jego zakończeniu.
  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwość dofinansowania nauki.
  • Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wyjazdy integracyjne, bilety na wydarzenia kulturalne.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z marketingiem (bądź w trakcie studiów);
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań SEO;
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS;
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do analityki biznesowej/informatycznej? (np. Semstorm, Google Analytics, Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager, etc.)

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Badania / Rozwój, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce