Młodszy Specjalista ds. SEO/SEO Junior Specialist

EQ System Sp. z o.o.

41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Główne obowiązki:

-Analiza konkurencji pod kątem SEO;

-Poszukiwanie nowych obszarów do pozycjonowania;

-Wsparcie zespołu marketingu w działaniach online marketing;

-Formułowanie wstępnych zaleceń SEO;

-Praca z treścią, sprawdzanie lub publikacja wybranych materiałów;

-Wdrażanie otrzymanych zaleceń optymalizacji treści.

Oczekiwania:

-Podstawowa znajomość zasad pozycjonowania i optymalizacji stron www;

-Podstawowa znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym;

-Znajomość pakietu Microsoft Office (Microsoft Excel i Arkusze Google);

-Znajomość systemu CMS (WordPress);

-Dobra organizacja pracy, wytrwałość i systematyczność działań.

Co oferujemy?

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na życzenie – elastyczność formy zatrudnienia i wymiaru czasu pracy.

-Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

-Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi do pracy, w swobodnej, koleżeńskiej atmosferze.

-Pełne wsparcie w okresie wdrożenia i po jego zakończeniu.

-Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwość dofinansowania nauki.

-Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport.

-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i prywatnej opieki medycznej.

-Wyjazdy integracyjne, bilety na wydarzenia kulturalne.

Wymagania

Mile widziane:

-Wykształcenie wyższe kierunkowe związane z marketingiem (bądź w trakcie studiów);

-Doświadczenie w prowadzeniu działań SEO;

-Podstawowa znajomość HTML i CSS;

-Doświadczenie w pracy z narzędziami do analityki biznesowej/informatycznej? (np. Semstorm, Google Analytics, Google Search Console, Google Analytics, Google Tag Manager, etc.)

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media