młodszy specjalista ds. SEO i budowy zaplecza

interprima sp. z o.o. sp. komandytowa

Wrocław, 52-418, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy samodzielnej osoby do pracy w zespole SEO. Twoim zadaniem będzie rozwój zaplecza SEO, bieżąca praca nad jego rozbudową i poprawianiem jakości.
Będziesz przygotowywał strategie SEO i je realizował. Lepiej jednak będzie, jeżeli zaczniesz od wykonania audytu SEO strony internetowej Klienta, z którym będziesz pracował.

Nie oczekujemy wielkiego doświadczenia, ale zakładamy, że już pracowałeś przy pozycjonowaniu strony internetowej (nawet niekomercyjnie) lub zajmowałeś się (nawet hobbistycznie) tworzeniem stron internetowych (np. z wykorzystaniem Wordpressa). Ważna jest także chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności. Kierownik zespołu SEO weźmie Cię pod swoje skrzydła i sprawdzi, co wiesz, a co jesteś w stanie szybko nadrobić.

Wymagania

Niezbędne:

  • samodzielność i zaangażowanie,
  • chęć zdobywania nowej wiedzy potwierdzona jej aktywnym poszukiwaniem,
  • znajomość podstaw HTML

Bardzo mile widziane:

  • doświadczenie w branży SEO (praca przy projektach SEO oraz wiedza i znajomość aktualnych trendów)
  • doświadczenie w konfiguracji Wordpress
  • znajomość narzędzi analitycznych Google (Search Console, Analytics) i Senuto (lub podobnych)
  • umiejętność kreatywnego pozyskiwania linków

Cenne:

  • znajomość PHP i MySQL,
  • umiejętność optymalizacji kodu stron WWW,
  • ciekawe hobby.

Nie ukrywaj swoich atutów! Przygotuj i podeślij ciekawe i interesujące CV pokazujące Twoje umiejętności. Dawno też nie dostaliśmy żadnego listu motywacyjnego, a bardzo byśmy chcieli wiedzieć więcej o tym kim jesteś i dlaczego chcesz z nami pracować.

Prezentacja firmy

interprima to nieduża wyspecjalizowana agencja reklamy internetow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
pierwsza umowa na kilka miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
karta Multisport, szkolenia branżowe, szkolenia wyjazdowe, wyjazdy integracyjne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja