MŁODSZY SPECJALISTA DS. ROZPATRYWANIA REKLAMACJI

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • terminowe i rzetelne rozpatrywanie skarg i reklamacji Klientów zgodnie z rygorami Ustawy o Rozpatrywaniu Reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym oraz wewnętrznymi wytycznymi Banku,
  • analizę reklamacji Klientów pod kątem przyczyn ich powstawania jak również możliwości udoskonalania wewnętrznych procesów obsługowych Banku,
  • współpracę z innymi komórkami Banku w celu uzyskania wyjaśnień/opinii/decyzji dotyczących przyjmowanych skarg i reklamacji.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • doświadczenia w obszarze bankowości,
  • doświadczenia w prowadzeniu korespondencji biznesowej,
  • znajomości produktów bankowych,
  • praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • wysokiego poziomu motywacji i wytrwałości w działaniu.

Dołącz do nas, a jak wszyscy pracownicy otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • pracę w energicznym i ambitnym zespole, dla którego satysfakcja Klienta jest priorytetem,
  • pracę w najbardziej innowacyjnym Banku w Polsce.

Wymagania

z dopiskiem:

Nr ref: IP/DRE/S/05/19/nazwa miasta

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Finanse , Praca Obsługa klienta , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Bankowość