Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Getback S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Od samego początku naszemu zespołowi przyświeca jeden główny cel – by być wsparciem w starciu z długiem. Dlatego nasi pracownicy w swoich działaniach kierują się innowacyjnością, dotrzymywaniem obietnic i współpracą. Jeśli Ty również cenisz takie wartości, rozpocznij swoją karierę w GetBack. Zapraszamy!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania oraz zakres odpowiedzialności :

  • Opłacanie zaliczek komorniczych,
  • Weryfikacja spraw do zamknięcia,
  • Przygotowywanie załączników do faktur (sprawy z umorzoną egzekucją),
  • Przygotowywanie prognoz wydatków, weryfikacja spraw do spisania z ksiąg rachunkowych funduszy,
  • Rozpoznawanie zwrotów przelewów z sądów i urzędów,
  • Rozliczanie wydatków na funduszach,
  • Przygotowywanie raportów.

Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie wyższe – absolwenci lub studenci (preferowane kierunki : ekonomia, finanse)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej oraz ukierunkowanie na cel,
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole,

Naszym pracownikom gwarantujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy),
  • Dostęp do firmowej biblioteki książek i multimediów,
  • Przyjazną atmosferę pracy w biurowcu w centrum Wrocławia,
  • Udział w firmowych imprezach integracyjnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.