Młodszy Specjalista ds. Rozliczania Wynagrodzeń Prowizyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej
  • Biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Wrocławia
  • Umowę o pracę tymczasową, z perspektywą stałej współpracy
  • Szansa na rozwój w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pakiet niezbędnych szkoleń

Wymagania:

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym min. B1+/B2
  • Znajomość funkcji MS Excel (tabele przestawne, vlookup, filtrowanie)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze finansów, księgowości etc.
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności analityczne

Zadania:

  • Obliczanie prowizji od sprzedaży i płatności zgodnie z ustalonym wcześniej planem i polityką
  • Gromadzenie i konsolidacja informacji w celu wsparcia rozstrzygania roszczeń prowizyjnych
  • Przygotowanie raportów dotyczących prowizji i płatności do przeglądu przez kierownictwo operacyjne i sprzedażowe
  • Wprowadzanie zmian w danych, treści oraz systemach w celu poprawienia efektywności operacyjnej
  • Operowanie aplikacjami wspomagającymi rozliczanie wynagrodzeń prowizyjnych (zapewniamy szkolenia)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy