Młodszy specjalista ds. Rekrutacji

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

HOBIJ jest agencją zajmującą się pośrednictwem pracy i rekrutacją pracowników dla holenderskich firm. Dysponujemy licznymi i zróżnicowanymi ofertami pracy w różnych sektorach, na całym obszarze Holandii. HOBIJ nie tylko oferuje pracownikom doskonałe warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego, lecz również zapewnia zakwaterowanie, dojazdy do pracy oraz pełną obsługę administracyjną.

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki:

◾Realizacja projektów rekrutacyjnych w branży produkcyjnej oraz logistycznej

◾Weryfikacja umiejętności kandydatów do pracy oraz dokumentów aplikacyjnych

◾Przygotowywanie profili kandydatów w języku angielskim,

◾Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie

Wymagania

  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych (mile widziana znajomość MSF)
  • Dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie,
  • Łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • Znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w Rekrutacji
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atracyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
  • Szkolenia zagraniczne
  • Pracę w sympatycznej atmosferze.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy