Młodszy specjalista ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Beetsma Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- rekrutacja i selekcja kandydatów do firm produkcyjnych, logistycznych i sieci handlowych,
- publikacja ogłoszeń, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie raportów,
- współpraca z klientami, przyjmowanie zapotrzebowań na rekrutację, ustalanie trybu rekrutacji,
- koordynowanie pracy pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy, Białorusi i in.
- pomoc w prowadzeniu dokumentacji personalnej i legalizacji pracy obcokrajowców.

Wymagania:

- doskonała znajomość języka ukraińskiego lub/i języka rosyjskiego,
- chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR,
- bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- mile widziane doświadczenie w rekrutacji i selekcji kandydatów,
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,
- mile widziany status studenta.

Oferujemy:
- umowę zlecenie na okres próbny (3 miesiące), umowę o pracę po okresie próbnym,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),
- pracę na samodzielnym i pełnym wyzwań stanowisku pracy,
- pakiet szkoleń wstępnych oraz podnoszących kwalifikacje zawodowe,
- możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,
- dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja