Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Opis stanowiska:

- Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych

- Tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja aplikacji i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

- Rozliczanie ewidencji czasu pracy zatrudnionych pracowników

- Przygotowywanie zestawień do faktur

- Ścisła współpraca z działem kadr

- Obsługa systemu kadrowego

- Mile widziana znajomość podstawowych zagadnień kadrowych

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (ZZL)

- Doświadczenie w obszarze rekrutacji i obsłudze klienta ( mile widziane osoby z doświadczeniem w agencji pracy )

- Zainteresowanie obszarem HR

- Samodzielność w działaniu

- Bardzo dobra organizacja pracy własnej

- Doświadczenie w kontakcie z klientem

- Zaangażowanie i duża motywacja do pracy

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność analitycznego myślenia

- Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka rosyjskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.