Młodszy Specjalista ds. Produkcji/ Technoligii - praca w laboratorium

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wysogotowo, wielkopolskie

Miejsce pracy: Wysogotowo

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w wewnętrznych strukturach firmy
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanego doświadczenia
  • pracę w małym zakładzie, o niekorporacyjnej strukturze
  • możliwość pełnego przeszkolenia - oferta również dla absolwentów
  • stałe godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, świadczenia urlopowe, dodatki świąteczne

Twoje zadania:
  • praca w laboratorium biotechnologicznym (badanie próbek)
  • praca w laboratorium kontroli jakości wytwarzanych towarów
  • opracowywanie nowych receptur produktów

Nie wymagamy doświadczenia! Jeśli jesteś absolwentem studiów magisterskich na kierunku biotechnologii przemysłowej koniecznie zgłoś się do nas (warunek konieczny)!

Dodatkowo oczekujemy:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawa jazdy kategorii B

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku? To dla nas ogromny atut - skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.

Benefity:
  • Opieka lekarska
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.