Młodszy Specjalista ds. Planowania Sieci (k/m)

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.

Katowice, śląskie

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Podstawowy zakres obowiązków:

  • udział w przygotowaniu modeli obliczeniowych Krajowego Systemu Elektroenergetycznego
  • udział w prowadzeniu bazy danych technicznych elementów Krajowego Systemu Elektroenergetycznego
  • przyjmowanie zgłoszeń do okresowych planów wyłączeń, dokonywanie ich wstępnej weryfikacji
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji techniczno - ruchowej
  • przygotowywanie schematów sieci dla potrzeb wykonywanych analiz własnych oraz innych komórek organizacyjnych PSE

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek elektroenergetyka
  • wiedza z zakresu elektroenergetyka/elektrotechnika, zagadnienia związane z pracą systemu elektroenergetycznego
  • obsługa komputera w zakresie MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A1-Beginner
  • umiejętność pracy w zespole, radzenie sobie ze stresem
  • komunikatywność, dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".