Młodszy specjalista ds. planowania produkcji

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania / obowiązki:

  • optymalizacja zaopatrzenia i zapewnienie dostępności materiałów niezbędnych do produkcji
  • kontrola poziomu zapasów magazynowych w stosunku do zamówień
  • tworzenie harmonogramów produkcji oraz sporządzanie raportów
  • współpraca z Działem Zakupów odnośnie dostaw komponentów
  • sprawdzanie i rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • komunikacja i koordynacja przepływu informacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesów

Oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • znajomość zagadnień związanych z procesem planowania produkcji
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność analitycznego myślenia

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niekorporacyjną i miłą atmosfere pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.