Młodszy Specjalista ds. Planowania Materiałów

E&S Industry S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • analizowanie stanów magazynowych oraz zamawianie materiałów pod określone plany produkcyjne,
  • utrzymywanie odpowiednich relacji oraz stałego kontaktu z dostawcami firmy,
  • bieżące współpracowanie z innymi zespołami oraz reagowanie na ich potrzeby,
  • aktywne uczestniczenie w uruchomieniach nowych produktów,
  • tworzenie, weryfikowanie oraz aktualizowanie dokumentacji oraz zleceń w systemie SAP,
  • wdrażanie nowych rozwiązań, narzędzi, metod oraz udział w ciągłym doskonaleniu procesów i wyników,
  • przygotowywanie budżetów, raportów, zestawień oraz kalkulacji na potrzeby organizacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia przynajmniej średniego – mile widziani studenci studiów zaocznych,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz radzenia sobie z presją czasu,
  • dobrej znajomości języka angielskiego oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • pozytywnego nastawienie, zaangażowanie, rzetelność oraz chęć rozwoju i podnoszenia własnych umiejętności,
  • dodatkowymi atutami rekrutacyjnymi będzie:
    - znajomość narzędzi i terminologii Lean Managment, obsługa systemu SAP lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • produkty reklamowe firmy co 3. miesiące,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość zapisania się do preferencyjnego pakiektu ubezpieczenia grupowego,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych w nim m.in. bony na święta oraz dofinansowanie do wakacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „aplikuj”.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka