Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/11/2018.

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Poznań, Niepruszewo, wielkopolskie

Recticel Sp.z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoja rola:

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Niepruszewie (ok. Poznania) firma prowadzi Biuro Sprzedaży materiałów termoizolacyjnych.

Jako Młodszy specjalista ds. obsługi klienta dołączysz do zespołu składającego się z Inżynierów Sprzedaży, Doradcy Techniczno-Inwestycyjnego oraz Starszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta.

Będziesz odpowiedzialny za utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji Klientów poprzez wsparcie administracyjne oraz handlowe, zgodnie ze standardami jakości, polityką oraz procedurami obowiązującymi w firmie.

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa zamówień
  • Organizacja transportu i logistyki zgodnie z zamówieniami
  • Wsparcie Inżynierów Sprzedaży oraz Inżyniera Technicznego w przygotowywaniu wizyt terenowych
  • Rejestrowanie informacji dotyczących Klientów oraz zamówień.
  • Zarządzanie bazą danych w systemie CRM
  • Obsługa Klienta w zakresie reklamacji, rozwiązywanie bieżących problemów
  • Przygotowywanie i administrowanie dokumentacją związaną z codzienną pracą, raportowanie
  • Utrzymywanie dobrych relacji między Klientami i Działem sprzedaży

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe; kierunki ekonomiczne/administracja/logistyka bądź pokrewne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze obsługi klienta
  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą klienta
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) , mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Wysoki poziom orientacji na Klienta

Co oferujemy:

  • Oferujemy Ci ciekawą i ambitną pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży
  • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów, ale także dużo wyzwań i dynamicznej pracy
  • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, opiekę medyczną, kartę sportową dla aktywnych i inne

Recticel jest międzynarodową grupą przemysłową specjalizującą się w przetwarzaniu... poliuretanu w innowacyjne produkty i rozwiązania, które przyczyniają się do naszego codziennego komfortu. Rozwija, produkuje i wprowadza na rynek rozwiązania, które oferują szeroki zakres wartościowych zastosowań przemysłowych i domowych w czterech odrębnych liniach biznesowych: Elastycznych Pianek (Flexible Foams), Komfort Snu (Bedding), Izolacja (Insulation) i Samochodowej (Automotive).
Recticel jest aktywny w 28 krajach i zatrudnia około 7900 pracowników na całym świecie (wliczając joint venture). Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy osiągnęły 1,46 miliarda euro w 2017. Recticel jest notowany na giełdzie NYSE-Euronext.

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając blisko 600 osób. Linia biznesowa Insulation z siedzibą w Poznaniu koncentruje się na komercjalizacji trwałego materiału termoizolacyjnego wykonanego ze sztywnych pianek poliuretanowych o specyficznej zamkniętej strukturze komórkowej - (PU lub PUR) i pianki poliizocjanurowej (PIR) i skupia się na rozwiązaniach dla sektora budownictwa przemysłowego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Logistyka