Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

DIG NET sp. z o. o. sp. k.

Mroczeń, k., Ostrów Wielkopolski, Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

DIG NET sp. z o. o. sp. k. – właściciel marki Lenart – to producent wielozadaniowych, modnych i przyjaznych mebli skrzyniowych do sypialni, salonów, jadalni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych oraz do przedpokoi. Jesteśmy zespołem profesjonalistów połączonych pasją do dobrego designu i funkcjonalnych rozwiązań dla domu. Naszą misją jest ułatwianie życia codziennego, dlatego projektujemy dobrze przemyślane, łatwe w aranżacji, wielofunkcyjne meble, o ciekawym wzornictwie, które pozwalają stworzyć wygodne i przytulne wnętrza.

Obecnie szukamy do zespołu pozytywnej Osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Mroczeń 65 A

Zadania:

  • Zapewnienie klientom najwyższego standardu obsługi klienta w języku niemieckim
  • Doradztwo w zakresie produktu i oferty
  • Systematyczne i dokładne wprowadzenie zamówień do systemu i monitoring ich terminowej realizacji
  • Systematyczne i dokładne wprowadzanie zgłoszeń reklamacyjnych i monitoring ich terminowej realizacji
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą klientów
  • Dbałość o zapewnienie ciągłości sprzedaży ,dostępności produktów i odpowiedniej wielkość obrotów dzięki monitorowaniu poziomu i struktury zapasów
  • Monitoring i kontrola  należności klientów

 Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. C1)
  • Dobra znajomość zasad gramatyki i ortografii języka niemieckiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym
  • Samodzielność, proaktywność i dbałość o wysoką jakość pracy
  • Biegła obsługa komputera (w tym excel, word, outlook)

To co możemy Tobie dać na początku drogi w Lenart:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet szkoleń oraz przejrzystą ścieżkę kariery
  • Długofalową współpracę (stabilne zatrudnienie)
  • Bardzo dobrą atmosferę opartą na partnerstwie i otwartości
  • Zespół, który będzie służył wsparciem na początku Twojej przygody w naszym przedsiębiorstwie
  • Kontakt z najnowszą technologią branży meblarskiej
  • Owocowe czwartki, dodatkowe ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne

Prezentacja firmy

DIG NET sp. z o. o. sp. k. – właściciel marki Lenart – to producent wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie