Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - produkcja

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy Kandydata, który jest na początku swojej drogi zawodowej - możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Dla firmy z sektora produkcyjnego poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszy specjalista ds. obsługi klienta

Opis stanowiska

  1. Wprowadzanie zamówień i ofert do systemu ERP
  2. Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej ( zlecenia produkcyjne, specyfikacje, wydruk etykiet i rysunków)
  3. Raportowanie w systemie realizacji zleceń produkcyjnych
  4. Zamawianie materiałów pomocniczych na produkcję.
  5. Prowadzenie z klientami korespondencji email w języku angielskim

Profil kandydata

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe w analogicznym obszarze w firmie produkcyjnej / obszarze logistyki;
  • Wykształcenie techniczne;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim;
  • Doświadczenie w pracy systemem ERP mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i współtworzenia w prężnie rozwijającej się firmie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page