Młodszy Specjalista ds obsługi klienta międzynarodowego z j. angielskim - praca zdalna

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

Szukasz pracy, gdzie zdobędziesz cenne doświadczenie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: praca zdalna

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • współpraca mailowa i telefoniczna z Klientami i Partnerami, podczas której możesz rozwijać znajomość języków obcych,
  • organizacja transportów dla Klientów i Partnerów zagranicznych,
  • przygotowywanie wycen,
  • współpraca z innymi jednostkami firmy - znajdującymi się w kraju i zagranicą, dzięki której dobrze poznasz naszą organizację.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową – pełen etat
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 19:00 (4 zmiany po 8h wg. wcześniej ustalonego grafiku).)
  • W perspektywie możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta
  • Pracę w zgranym zespole

Wymagamy:

  • Budowania pozytywnych relacji z ludźmi
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Zaangażowania do pracy
  • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office
  • Swobodnej komunikacji w języku angielskim

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.