Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta (German)

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice/praca hybrydowa, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice/praca hybrydowa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Obsługa klienta

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Katowice / praca hybrydowa (1 dzień w tygodniu w biurze)
  • Długość współpracy: długofalowa
  • Budżet: 5500-6000 PLN brutto, w zależności od doświadczenia

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za bieżącą komunikację i obsługę klienta międzynarodowego w zakresie realizacji procesu collection m.in. monitorowanie spłat należności, opracowywanie planów ratalnych. Dążenie do elastycznego dostosowania procesu komunikacji do potrzeb klienta zewnętrznego. W dobrze znanych procesach proponuje podstawowe możliwe rozwiązania;
  • Aktywna komunikacja z Klientem - terminowe wyjaśnianie zapytań, pism procesowych, rozpatrywanie reklamacji klientów, prowadzenie przejrzystej komunikacji w systemie. W trakcie komunikacji próbuje samodzielnie sprawdzać potrzeby i oczekiwania klienta;
  • Dbałość zarówno o wysoką jakość obsługi klienta i odpowiednią korzyść biznesową dla Spółki;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem wewnętrznym oraz zespołem poprzez spotkania, telekonferencje, szkolenia;
  • Przygotowywanie kompletnej i odpowiedniej jakościowo dokumentacji procesowej (notatki systemowe, przygotowywane pisma, korespondencja e-mail, chat).

Wymagania:

  • Język niemiecki min B2
  • Znajomość MS Office
  • Zaangażowanie, otwartość, uczciwość
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pakiet kafeteryjny
  • Kursy językowe
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Spotkania integracyjne
  • Program rekomendacji pracowników
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Paczki świąteczne
  • Biblioteka

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.