Młodszy specjalista ds. Marketingu

Monnari Trade S.A.

Łódź, łódzkie

Marka Monnari www.monnari.com.pl istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość.

Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl.

Na chwilę obecną, firma Monnari zatrudnia blisko 1400 pracowników i posiada ponad 160 sklepów w 72 miastach w całej Polsce.
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Podstawowe zadania:

  • Analiza trendów i zachowań konsumentów,
  • Tworzenie strategii rozwoju i komunikacji dla danej kategorii produktów,
  • Prowadzenie i realizacja projektów marketingowych w szczególności: kreacja, produkcja i logistyka materiałów marketingowych,
  • Efektywna komunikacja z działami wspierającymi,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencjami, mediami, podwykonawcami),
  • Monitorowanie efektywności podejmowanych aktywności marketingowych,
  • Tworzenie i analiza raportów prowadzonych działań,
  • Przeprowadzanie analizy rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w zespole marketingu lub w pracy przy zarządzaniu projektami,
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Samodzielność i elastyczne podejście w realizacji zadań,
  • Silna orientacja na realizację celów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Kreatywność oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe marketingowe lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy projektowej i zespołowej w firmie handlowej,
  • Zainteresowanie modą,

Doświadczenie w realizacji projektów sprzedaży/marketingu będzie dużym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • Prawo jazdy kat. „B” oraz praktyka w prowadzeniu samochodu,
  • Znajomość programu Excel na poziomie średnio zaawansowanym,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym zespole o wspólnej pasji,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv klikając przycisk:
Będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.