Młodszy specjalista ds. Marketingu

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

• przygotowywanie tekstów do prostych grafik o różnym charakterze (media społecznościowe, strona internetowa, drukowane materiały graficzne do klubów fitness),

• wsparcie działu w realizacji bieżących projektów marketingowych,

• wsparcie działu w zadaniach organizacyjno-administracyjnych,

• pomoc w zarządzaniu profilem sieci na Facebooku oraz na Instagramie.

Co oferujemy:

• kreatywną pracę przy ciekawych projektach,

• przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole, opartą na wzajemnej współpracy,

• możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy,

• możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu,

• niezbędne narzędzia do pracy,

• stabilne warunki zatrudnienia.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: dziennikarstwo, polonistyka, marketing lub pokrewne),

• bardzo dobra znajomość zasad pisowni i umiejętności copywriterskie,

• znajomość specyfiki treści internetowych,

• znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat, YouTube),

• znajomość obsługi komputera (MS Office, w tym Word i Excel min. średnio zaawansowany);

• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

• obowiązkowość, rzetelność, dokładność, sumienność,

• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista i poczucie humoru,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• zainteresowania związane ze sportem, fitnessem lub dietetyką będą dodatkowym atutem.

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z marketingiem, lubisz i potrafisz pisać, masz zapał i chęć do pracy i jesteś na bieżąco z fitnessowymi trendami – zgłoś się do nas! Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media