Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/11/2017.

Młodszy specjalista ds. Marketingu

30-133 Kraków, małopolskie

Fitness Platinium

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

• przygotowywanie tekstów do prostych grafik o różnym charakterze (media społecznościowe, strona internetowa, drukowane materiały graficzne do klubów fitness),

• wsparcie działu w realizacji bieżących projektów marketingowych,

• wsparcie działu w zadaniach organizacyjno-administracyjnych,

• pomoc w zarządzaniu profilem sieci na Facebooku oraz na Instagramie.

Co oferujemy:

• kreatywną pracę przy ciekawych projektach,

• przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole, opartą na wzajemnej współpracy,

• możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy,

• możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu,

• niezbędne narzędzia do pracy,

• stabilne warunki zatrudnienia.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: dziennikarstwo, polonistyka, marketing lub pokrewne),

• bardzo dobra znajomość zasad pisowni i umiejętności copywriterskie,

• znajomość specyfiki treści internetowych,

• znajomość zasad funkcjonowania mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat, YouTube),

• znajomość obsługi komputera (MS Office, w tym Word i Excel min. średnio zaawansowany);

• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

• obowiązkowość, rzetelność, dokładność, sumienność,

• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista i poczucie humoru,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• zainteresowania związane ze sportem, fitnessem lub dietetyką będą dodatkowym atutem.

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z marketingiem, lubisz i potrafisz pisać, masz zapał i chęć do pracy i jesteś na bieżąco z fitnessowymi trendami – zgłoś się do nas! Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Mamy dziewięć lat bogatego... doświadczenia, dziewięć placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i… tysiące zadowolonych klientów.

Krakowskie kluby znajdują się przy ul. Aleksandry 11, Wadowickiej 6 (budynek Buma Square), Zakopiańskiej 105 (galeria Solvay Park), Lea 213, Mogilskiej 97, Al. Pokoju 44 (Galeria Kraków Plaza), Stawowej 61 (Galeria Bronowice) oraz Bratysławskiej 4.
Działamy również w podkrakowskiej Skawinie, przy ul. Niepodległości 4.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations