Młodszy specjalista ds. księgowości z językiem francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

·       Księgowanie wyciągów z konta bankowego, transakcji wymiany walut

·       Dokładne i terminowe wykonywanie wszystkich czynności, zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od Lidera Zespołu

·       Analiza faktur i/lub innych dokumentów pod kątem kompletności i zgodności z określonymi politykami i procedurami

Wymagania:

·       Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

·       Znajomość języka francuskiego na poziomie A2/B1

·       Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach, księgowości

·       Doświadczenie w księgowości (mile wdziane w biurze rachunkowym)

·       Mile wdziana znajomość programu SAP

·       Komunikatywność, zaangażowanie w obowiązki

·       Dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów

Oferta:

·       Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (spółka z kapitałem amerykańskim)

·       Praca w centrum Wrocławia

·       Premia roczna uzależniona od realizacji indywidualnych KPI oraz od wyników firmy

·       System MyBenefit, prywatna opieka medyczna w Medicover, prywatne ubezpieczenie grupowe

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy