Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, sieci sprzedaży retail/e-commerce poszukujemy kandydata na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. KontrolinguMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • usprawnienie oraz budowa narzędzi kontrolingowych wspomagających automatyzację istniejących procesów
  • wsparcie w procesie raportowania oraz budżetowania
  • przygotowywanie raportów i analiz na podstawie dostępnych źródeł danych
  • wsparcie innych działów w zakresie danych
  • rekomendowanie usprawnień do działających procesów
  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz
  • bliska współpraca z Kontrolerem Finansowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie w tworzeniu raportów i analiz
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel)
  • znajomości systemów SQL, mile widziane VBA
  • znajomość narzędzi Power BI
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • skrupulatność i terminowość

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w kontrolingu pod okiem doświadczonych ekspertów
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, zniżki i karty rabatowe na wybrane produkty, multisport, ogólnofirmowe akcje CSR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.