Oferta wyróżniona

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Seito Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac)
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, PDOF oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego ENOVA

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zastępstwa w bardzo sympatycznym zespole z perspektywą przedłużenia współpracy w związku z nieustającym rozwojem firmy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną i/lub kartę sportową

Prezentacja firmy

Seito Polska jest najszybciej rozwijającym się dostawcą
outsourcingu procesów... logistycznych i okołoprodukcyjnych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w dostarczaniu kompleksowych usług w ramach obsługi procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki dostępowi do najnowszych osiągnięć technologicznych oraz wdrożeniu nowoczesnych metod zarządzania opartych na filozofii Lean Management, Seito Polska cieszy się zaufaniem największych światowych koncernów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja