Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Posa Sp. z o.o.

53-602 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za następujące czynności:

  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz pozostałych dokumentów pracowniczych,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie z ZUS,
  • wprowadzanie danych do programu Optima,
  • wsparcie działu kadr w codziennych obowiązkach,
  • przygotowywanie dokumentów urzędowych,
  • segregacja i archiwizacja dokumentów,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w centrum Wrocławia,
  • wsparcie specjalisty ds. kadr i płac,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • pracę w miłej, niekorporacyjnej atmosferze, w młodym zespole.

Wymagania

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności posługiwania się programami kadrowo – płacowymi (Płatnik, Optima),
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • terminowości i dokładności,
  • znajomości oprogramowania Microsoft Office (pracujemy głównie na programie Excel).

Prezentacja firmy

Posa Sp. z o.o. to spółka, która specjalizuje się w branży metalu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja