Młodszy Specjalista ds. IT

Łódź, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Jako Catch and dispatch agent będziesz odpowiedzialny za:
  • Przyjmowanie zgłoszeń w systemie zgłoszeniowym oraz przesyłanie do kolejnej linii wsparcia
  • Kontrola realizacji zgłoszeń
  • Wsparcie 24/7 (zmiany po 12 h)
  • Śledzenie zgłoszeń z systemów IT
  • Informowanie i koordynacja działań uczestników procesu w celu rozwiązania problemów
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe IT lub pochodne- wymagane
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2- wymagane
  • Dostępność "od zaraz"
  • Chęć nauki oraz rozwoju

Wymagania

Oferta

  • Praca w pełnym wymiarze godzin (przy zachowaniu normy tygodniowej)
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz prywatnej opieki medycznej Medicover
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość współpracy przy realizacji projektów dla międzynarodowych korporacji
  • Wynagrodzenie 4000 zł brutto+ dodatek za dyżury (około 500 zł) + dodatek za pracę w porze nocnej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis