Młodszy specjalista ds. gospodarki magazynowej ( staż rozwojowy)

InPost S.A.

Opole, opolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Staż dedykowany osobom nakierowanych na docelową pracę jako specjalista ds. gospodarki magazynowej. Oferujemy 3 miesięczny płatny staż po którego zakończeniu oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Obowiązki:

  • Planowanie przesunięć międzymagazynowych
  • Koordynacja załadunków i rozładunków, zgodna z awizacją
  • Nadzór na wysyłką maszyn
  • Kontakt oraz nadzór nad pracami firm oklejających
  • Zamawianie towarów magazynowych z produkcji bądź z firm zewnętrznych
  • Obsługa systemu magazynowo- księgowego CDN XL: wprowadzanie danych oraz wystawianie dokumentów magazynowych

Wymagania:

  • Dostępność min. 30 godz./tydz. w okresie stażu, po zakończeniu stażu pełen etat
  • Studenci studiów dziennych 5 roku lub zaoczni/absolwenci. Preferowane kierunki: Gospodarka Magazynowa, Zarządzanie Logistyczne
  • Znajomość Ms Office
  • Praktyczna znajomość procedur i standardów magazynowych
  • Mile widziana znajomość programu magazynowo-księgowego Comarch ERP XL
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Początkowe zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznego płatnego, rozwojowego stażu, po jego zakończeniu zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w warunkach swobody i kreatywności koncepcyjnej
  • Rozwojowe stanowisko pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.