Młodszy Specjalista ds. Finansowych i Ubezpieczeniowych

Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ford Multexim to dynamicznie działający i stale rozwijający się salon samochodowy w Katowicach. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD.

Obecnie do naszego Działu Finansowo - Ubezpieczeniowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa Klientów w salonie samochodowym w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych i finansowych (kredyty, leasingi)
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży samochodów
  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów finansowych/ ubezpieczeniowych
  • Rozliczenie transakcji
  • Raportowanie prowadzonych działań

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych i/lub ubezpieczeniowych - znajomość kredytów i leasingów samochodowych będzie dodatkowym atutem!
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym
  • Wyznaczasz się wysoko rozwiniętymi zdolnościami handlowymi - a nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji przychodzą Ci z łatwością
  • Znasz standardy obsługi Klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś dobrze zorganizowany i nastawiony na realizację celów
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o stabilną umowę o pracę (pierwszą umowę zawieramy na rok, kolejną na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie jest oparte na podstawie oraz prowizjach miesięcznych i kwartalnych bez górnych limitów - wysokość premii jest uzależniona wyłącznie od Twojej pracy
  • Jesteśmy dynamicznym zespołem pasjonatów motoryzacji
  • Umożliwiamy naszym Pracownikom rozwój zawodowy poprzez samodzielne i ambitne zadania - w tym dostęp do szkoleń produktowych organizowanych przez liczne instytucje bankowe w ramach nowości ofertowych wchodzących na rynek
  • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon) oraz wsparcie ze strony współpracowników i przełożonego
  • Chcemy dbać o Ciebie także po pracy – zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną LuxMed
  • Dofinansowujemy pakiet sportowy - Multisport

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem:www.holding1.pl ;

Prezentacja firmy

Grupa PGD to pierwsza i największa polska grupa dealerska, prekursor wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management