Młodszy specjalista ds. controllingu

Mando Corporation Poland Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Od: Mando Corporation Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wałbrzych

Mando to koreańska firma znajdująca się w światowej czołówce producentów części samochodowych, która z upływem czasu rozszerzała wachlarz swoich produktów: od systemów hamulcowych i układów sterowniczych, przez zawieszenia aż po systemy wspomagające. Firma w Wałbrzychu powstała w 2011 roku a produkcję rozpoczęła w październiku 2012 roku. W 2015 roku Mando zostało wyróżnione Polską Nagrodą Jakości, a wiosną 2016 otrzymało Nagrodę „Recognised for excellence” EFQM 5 Stars a w 2017 trzecie miejsce i nagrodę "GLOBAL EXCELLENCE AWARD HIGHLY COMMENDED 2017".

Firma Mando Corporation Poland Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym (finanse, bankowość, controlling)
  • Doświadczenie w księgowości min. 2 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Dokładność, systematyczność
  • Dobra organizacja pracy własnej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obliczanie i analiza kosztów rzeczywistych
  • Aktualizacja i analiza kosztów stadardowych
  • Obliczanie i analiza kosztów docelowych
  • Przygotowanie zasad budżetowania, ustanowienie rocznego planu budżetu, kontrola, analiza i porównienie wyników z planem

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Coroczne podwyżki, premie miesięczne
  • Szkolenia i rozwój pracowniczy
  • Świadczenia dodatkowe:

- fundusz socjalny

- pakiety medyczne i sportowe

- dofinansowanie posiłków na stołówce,

-dopłatę do dojazdów

- dodatek stażowy

  • Siłownię na terenie firmy oraz kluby sportowe
  • Pracę w zgranym zespole
  • Imprezy firmowe
  • Atmosferę jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej