Młodszy Specjalista ds. Controllingu

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

OTTO Work Force jest międzynarodową grupą spółek działających na rynku HR, świadczących wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu, rekrutacji międzynarodowej i rekrutacji specjalistycznych. Grupa OTTO posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy m.in. w Polsce, Holandii, Niemczech, Czechach, Bułgarii, Mołdawii, Chorwacji, Białorusi, Litwie oraz na Ukrainie i Słowacji.

Do naszych wewnętrznych struktur, do centrali Spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Zakres obowiązków:

• Udział w procesie zamknięcia miesiąca,

• Udział w procesie budżetowania i prognozowania,

• Przygotowywanie raportów finansowych

• Analiza marżowości klientów,

• Analiza wyników finansowych spółek,

• Monitoring kosztów i analiza odchyleń od budżetu,

• Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc,

• Bieżąca współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi.

Oferujemy:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

• Przyjazną atmosferę opartą na pracy zespołowej,

• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie lub praktyka zawodowa w obszarze finansów na podobnym stanowisku,

• Wykształcenie wyższe preferowane o profilu ekonomicznym,

• Umiejętność analitycznego myślenia,

• Wnikliwość, asertywność, dokładność,

• Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.