Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force jest międzynarodową grupą spółek działających na rynku HR, świadczących wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu, rekrutacji międzynarodowej i rekrutacji specjalistycznych. Grupa OTTO posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy m.in. w Polsce, Holandii, Niemczech, Czechach, Bułgarii, Mołdawii, Chorwacji, Białorusi, Litwie oraz na Ukrainie i Słowacji.

Do naszych wewnętrznych struktur, do centrali Spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Zakres obowiązków:

• Udział w procesie zamknięcia miesiąca,

• Udział w procesie budżetowania i prognozowania,

• Przygotowywanie raportów finansowych

• Analiza marżowości klientów,

• Analiza wyników finansowych spółek,

• Monitoring kosztów i analiza odchyleń od budżetu,

• Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc,

• Bieżąca współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi.

Oferujemy:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

• Przyjazną atmosferę opartą na pracy zespołowej,

• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie lub praktyka zawodowa w obszarze finansów na podobnym stanowisku,

• Wykształcenie wyższe preferowane o profilu ekonomicznym,

• Umiejętność analitycznego myślenia,

• Wnikliwość, asertywność, dokładność,

• Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną.

OTTO Work Force Central Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i... doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa