Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force jest międzynarodową grupą spółek działających na rynku HR, świadczących wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu, rekrutacji międzynarodowej i rekrutacji specjalistycznych. Grupa OTTO posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy m.in. w Polsce, Holandii, Niemczech, Czechach, Bułgarii, Mołdawii, Chorwacji, Białorusi, Litwie oraz na Ukrainie i Słowacji.

Do naszych wewnętrznych struktur, do centrali Spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Zakres obowiązków:

• Udział w procesie zamknięcia miesiąca,

• Udział w procesie budżetowania i prognozowania,

• Przygotowywanie raportów finansowych

• Analiza marżowości klientów,

• Analiza wyników finansowych spółek,

• Monitoring kosztów i analiza odchyleń od budżetu,

• Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc,

• Bieżąca współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi.

Oferujemy:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

• Przyjazną atmosferę opartą na pracy zespołowej,

• Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji,

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Wymagania

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie lub praktyka zawodowa w obszarze finansów na podobnym stanowisku,

• Wykształcenie wyższe preferowane o profilu ekonomicznym,

• Umiejętność analitycznego myślenia,

• Wnikliwość, asertywność, dokładność,

• Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel,

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację werbalną i pisemną.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Analityka , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa