Młodszy specjalista ds. bhp - stawka powyżej 5000zł brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Młodszy Specjalista ds. BHP

lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Szukamy kandydata, który charakteryzuje się:
  • Ukończone studia z zakresu BHP lub Ochrony Środowiska (bądź w trakcie kończenia studiów),
  • Doświadczenie w pracy z dziedziny BHP,
  • Znajomość wymagań prawa pracy, w szczególności z zakresu BHP,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
  • terminowe wynagrodzenie powiększane o premie
  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • miłą atmosferę oraz pomoc koordynatora
  • darmowy transport do pracy z okolic

Twoje przyszłe obowiązki to:
  • wsparcie działu BHP
  • prowadzenie szkoleń
  • nadzorowanie dokumentacji

Nie czekaj! Aplikuj!

Więcej informacji pod nr: 506 561 604

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Darmowy transport
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.