Młodszy Specjalista ds. Administracji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • Wparcie w organizacji i zarzadzaniu biurem
  • Realizacja zakupów
  • Obsługa Klientów i Kontrahentów
  • Obsługa korespondencji oraz dokumentacji biura
  • Prowadzenie terminarza spotkań
  • Organizacja i przygotowanie spotkań
  • Sporządzanie zlecanych przez przełożonych raportów i zestawień

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Znajomość pakietu Office (Excel, Word)
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Komunikatywność i otwartość
  • Dobra organizacja, odpowiedzialność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w administracji

Oferujemy:

  • Ambitną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwość rozwoju w dynamicznym zespole
  • Możliwość przedłużenia współpracy
  • Karta medyczna, sportowa, dofinansowanie posiłków

Numer referencyjny: MSDA/L1001
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.