Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2018.
Oferta wyróżniona

Młodszy Specjalista ds. Administracji: niemiecki /hebrajski /fiński /norweski /rumuński /hiszpański

Łódź, łódzkie

CEE Experts Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • codzienna kompleksowa obsługa procesu zagranicznego w jednym z języków: niemiecki, hebrajski, norweski, rumuński, hiszpański
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz dokumentów w firmie;
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej,
  • drobne tłumaczenia
  • Monitorowanie poprawności dokumentów,
  • prowadzanie danych do systemu,
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy,

Wymagania

Wymagania

  • Biegła znajomość jednego z języków: niemiecki /hebrajski /fiński /norweski /rumuński /hiszpański
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne.

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym... ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO/SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca BPO / outsourcing , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Administracja / Sekretariat