Młodszy specjalista ds. administracji danych z angielskim i/lub niemieckim

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1168411

Dla jednego z naszych najbardziej prestiżowych Klientów, którego biuro jest zlokalizowane w Poznaniu poszukujemy kandydatów z językiem angielskim i/lub niemieckim, zainteresowanych znalezieniem pierwszego zatrudnienia oraz rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku.

Nasz Klient, to jedna z największych firm doradczych w obszarze zarządzania kryzysowego, który działa w Europie, Azji, Ameryce. Organizacja oferuje stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju kariery w działach takich jak HR, Finanse, Administracja i nie tylko.

 Zakres obowiązków:
- współpraca z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
- procesowanie dokumentacji
- przygotowywanie raportów
- przedstawianie wyników pracy przełożonemu
- współpraca z wewnętrznymi działami firmy

Oczekiwania:
- Angielski C1 i/lub niemiecki C1
- wysoki poziom motywacji
- chęć rozwoju
- znajomość obsługi pakietu Office

 Benefity:
- prywatna opieka medyczna
- budżet lunchowy
- platforma benefitowa
- możliwość rozwoju kariery

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland