MŁODSZY SPECJALISTA DOCELOWO - KANDYDAT NA PODINSPEKTORA PRACY/INSPEKTORA PRACY

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0120

Obowiązki:

realizacja czynności kontrolno-nadzorczych w zakładach różnych branż na terenie województwa opolskiego w szczególności przepisów zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów dotyczących legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej w zakresie określonym w ustawie.

praca w biurze i w terenie

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: tytuł magister lub magister inżynier, kierunki: techniczne Doświadczenie zawodowe ogółem min. 1 rok stażu pracyUprawnienia: prawo jazdy kategorii B, dodatkowe kwalifikacje w zakresie uprawnień typu: "E" lub "D" w grupach G1, G2, G3 - mile widziane

Miejsce pracy: Oleska 121C, 45-231 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny i życiorys wraz z danymi umożliwiającymi kontakt z osobą składającą ofertę (numer telefonu, adres e-mail);2) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku;3) oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie do celów naboru, (dokument do pobrania na https://www.gov.pl/web/pip/oip-opole-aplinsp2 )4) oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz posiadaniu obywatelstwa polskiego (dokument do pobrania na stronie https://www.gov.pl/web/pip/oip-opole-aplinsp2 )

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy