MŁODSZY SPECJALISTA CHEMIK W GRUPIE BADAWCZEJ PROCESY CIŚNIENIOWE

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CIĘŻKIEJ SYNTEZY ORGANICZNEJ "BLACHOWNIA"

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1857

Obowiązki:

Realizacja prac badawczych z zastosowaniem wysokociśnieniowych reaktorów do syntezy chemicznej, nadzór nad powierzonym sprzętem i utrzymywanie stanu technicznego powierzonych urządzeń i aparatów, ocena właściwości produktów, wykonywanie oznaczeń analitycznych interpretacja ich wyników.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: chemia

Pozostałe wymagania:

  • wyk. średnie techniczne na kierunku chemia lub pokrewne (preferowane średnie techniczne na kierunku chemia, technologia chemiczna, inżynieria chemiczna)znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, MS Office, rzetelność, dyspozycyjność (w razie konieczności gotowość do pracy w systemie zmianowym), odpowiedzialnośćPraca pon.-pt. 7-15Docelowo praca na umowę o pracę na czas nieokreślony, przewidywany termin zatrudnienia IV kwartał 2022 roku.

Miejsce pracy: ENERGETYKÓW 9, 47-225 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Pełna treść ogłoszenia rekrutacyjnego wraz z informacją o niezbędnych dokumentach, oświadczeniach oraz informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych, znajduje się na stronie Instytutu w zakładce: oferta pracy (link: https://www.icso.lukasiewicz.gov.pl/oferta-pracy.html). Od kandydatów oczekuje się zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia oraz aplikowania zgodnie z zasadami w nim określonymi.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy