Młodszy Serwisant Elektroniki

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Naprawiasz wszystkie usterki elektroniczne w swoim domu i u znajomych?

Interesuje Cię elektronika, potrafisz czytać manuale i chcesz zarabiać na tym co lubisz?

Mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia! Zacznij nową pracę od zaraz jako serwisant elektroniki i ciesz się dobrym wynagrodzeniem, wolnymi weekendami i wieloma benefitami. Nie musisz mieć doświadczenia na podobnym stanowisku, liczą się Twoje umiejętności!

Jesteś zainteresowany/a naszą ofertą pracy? Wyślij SMS o treści SERWIS na numer podany w ogłoszeniu lub aplikuj przez formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy o wszystkich szczegółach.

Lokalizacja: Wrocław, Graniczna ( dojazd autobusem nr 106)

Wymagania

  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 5000 zł brutto;
  • dodatkową premie za wysoką efektywność;
  • premie frekwencyjną 500 zł brutto wypłacaną co 6 miesięcy;
  • atrakcyjny system poleceń kandydatów do 1000 zł netto
  • pracę na 2 zmiany (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00);
  • wolne weekendy - dla chętnych możliwość pracy w soboty - 200 zł netto;
  • współpracę na dłuższy okres w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, płatne urlopy i pozostałe świadczenia)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online itp.).
  • diagnozowanie usterek w oparciu o przejrzyste procedury;
  • naprawa i serwisowanie sprzętów elektronicznych tj. laptopy, tablety, drukarki, głośniki, smartfony oraz wiele innych;
  • dociekliwości w diagnozowaniu usterek;
  • zdolności manualnych w celu dokonywania prostych napraw sprzętów elektronicznych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji