Młodszy Referent ds Wsparcia Sprzedaży

Gi Group Poland S.A.

Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja zgłoszeń, wniosków, reklamacji i skarg Klientów,
  • przygotowanie i wysyłanie do Klientów informacji zwrotnych po realizacji zgłoszeń,
  • zawieranie/aneksowanie/rozwiązywanie umów z Klientami w trybie korespondencyjnym,
  • archiwizacja dokumentacji zgromadzonej w trakcie realizacji zgłoszeń Klientów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia średniego,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office w szczególności Excel,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy i dużej samodyscypliny,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielności w działaniu.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • pracę tylko w dni robocze w stałych godzinach,
  • możliwość zdobycia kwalifikacji w doświadczonym zespole specjalistów,
  • szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji,
dostęp do pakietu sportowego, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

Monika D]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.