Młodszy redaktor portali internetowych (praca zdalna)

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opracowywanie artykułów na różne tematy, do zamieszczenia w serwisach www.

30 - 50 artykułów miesięcznie.

Umowa o dzieło.

Wymagania

  • Student / studentka (Wrocław)
  • Duża sprawność w pisaniu - lekkie pióro i krótki czas przygotowywania tekstu
  • Terminowość, samodzielność, kreatywność

Kandydatów prosimy o określenie ilości czasu, który mogą poświęcić na współpracę (nie mniej niż 15 godz. tygodniowo).

Kandydatów poprosimy o przesłanie 3 próbek autorskich oryginalnych tekstów (tematyka dowolna).

Prezentacja firmy

Artefakt to interaktywna agencja marketingowa, której podstawowymi obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2013
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo