Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0668

Obowiązki:

Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Miejsce wykonywania pracy: Areszt Śledczy Elbląg - OZ w Braniewie
Więcej informacji na stronie internetowej:www.sw.gov.pl zakładka Rekrutacja - Oferty pracy - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie lub strona Aresztu Śledczego w Elblągu
Data rozpoczęcia pracy: II kwartał 2024 r.
wynagrodzenie: 5456zł brutto (ok 4600 netto) / osoby poniżej 26 r.ż 4960 zł netto

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania w OZ w Braniewie (oddział terapeutyczny dla osadzonych z niepsychotycznymi zaburzeniami psychicznymi lub upośledzonych umysłowo): wykształcenie wyższe magisterskie w ramach jednolitych studiów na kierunku psychologia lub ukończenie studiów I i II stopnia na kierunku psychologia; dodatkowym atutem jest doświadczenie w zakresie diagnostyki psychologicznej oraz kurs terapii zajęciowej.

Miejsce pracy: 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Zgodnie z art. 39c ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (t.j. Dz.U. z 2023 r.,poz. 1683 z późn. zm.) kandydat do służby składa następujące dokumenty: - podanie o przyjęcie do służby kierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie ze wskazaniem działu służby, stanowiska, a także jednostki do której kandydat się ubiega oraz podanie swojego ADRESU E-MAIL do kontaktu proszę wpisywać czytelnie. - wypełnioną ankietę personalną, która stanowi załącznik nr 1 do rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 sierpnia 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 1683 z późn. zm.) bądź będącą załącznikiem do ogłoszenia.UWAGA obowiązuje wydruk dwustronny, ankietę proszę wypełniać starannie drukowanymi literami oraz odpowiadać pełnym zdaniem na wszystkie pytania zawarte w ankiecie; jak również nie wypełniać ostatniego oświadczenia kandydata to oświadczenie wypełniane jest w dniu przyjęcia do służby. - kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej); - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (począwszy od kserokopii świadectwa ukończenia szkoły średniej), kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej); - oświadczenie kandydata o zdolności do przystąpienia do testu sprawności fizycznej (załącznik do ogłoszenia);- oświadczenie w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów w Służbie Więziennej (załącznik do ogłoszenia); - kserokopię książeczki wojskowej uzupełnionej o stosowne wpisy dotyczące uregulowanego stosunku do służby wojskowej albo inny dokument potwierdzający uregulowany stosunek do służby wojskowej.TERMIN SKŁADANIA WYŻEJ WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW I MIEJSCE UZYSKANIA INFORMACJI:Wymagane dokumenty należy w terminie do dnia 12 kwietnia 2024 r. przesłaćza pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie ul. Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn, (liczy się data wpływu). W przypadku niezłożenia wyżej wymienionych wymaganych dokumentów w w/w terminie Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie odmówi poddania kandydata postępowaniu kwalifikacyjnemu. Szczegółowe informacje nt. danego stanowiska, można uzyskać telefoniczniew komórkach kadrowych poszczególnych jednostek organizacyjnych, których dotyczy rozpoczęta procedura kwalifikacyjna.-Areszt Śledczy w Elblągu tel. /55/ 611 21 13/14 Istnieje możliwość wysyłania/składania dokumentów bezpośrednio do jednostek organizacyjnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Olsztynie, w których występują wakaty. Dodatkowe pytania dotyczące naboru można kierować: na adres e-mail: nabor_oisw_olsztyn@sw.gov.pl lub pod nr telefonu: 665 772 280, (89) 524-87-78 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 15.00 ). Informacje w sprawie terminów oraz przebiegu postępowania kwalifikacyjnego będą kandydatom przesyłane wyłącznie na adres e-mail - podany w podaniu o przyjęcie do służby w SW.Dokumenty kandydatów, którzy nie zakwalifikują się do kolejnych etapów postępowania oraz tych, którzy nie zostaną przyjęci do służby będą przechowywane przez czas archiwizacji dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy