Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.
Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń dla przemysłu spożywczego, napojowego i farmaceutycznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Programista

Miejsce pracy: Tychy

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Udział w cyklu tworzenia oprogramowania - projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności
  • Testowanie aplikacji
  • Wdrażanie oprogramowania w miejscu docelowym
  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Tworzenie dokumentacji
  • Kontakt z klientem w czasie trwania projektu oraz wsparcie techniczne po zakończeniu projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym (również studenci II stopnia)
  • Dobra znajomość środowiska Visual Studio, języka C# oraz technologii WPF
  • Dobra znajomość systemów z rodziny Windows
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności MS SQL
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie projektowe (może być akademickie) w .NET, tworzenie aplikacji opartych o wzorzec MVVM, znajomość UML oraz znajomość wzorców projektowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym
  • Szkolenia techniczne
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.