Młodszy programista .NET

Inspiria SI

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się:

  • Tworzeniem i rozwijaniem istniejących aplikacji i systemów desktopowych oraz webowych
  • Wytwarzaniem oprogramowania według przyjętych założeń projektowych
  • Tworzeniem oprogramowania bazującego na BD, projektowanie i tworzenie BD(w podstawowym zakresie)

Wymagania

Oczekujemy:

  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w programowaniu w C#/C++ oraz znajomości technologii .NET
  • Znajomości zagadnień tworzenia i zarządzania bazami danych na poziomie dobrym
  • Znajomości MSSQL na poziomie dobrym
  • Znajomości GIT
  • Znajomości teoretycznej zagadnień oraz praktycznej umiejętności wykorzystania takich technologii, jak: XML, XSD, SOAP, REST, JSON
  • Samodzielności
  • Dokładności w realizacji powierzonych zadań
  • Chęci uczenia się
  • Ścisłej i dobrej współpracy z przedstawicielami klientów oraz członkami innych współpracujących zespołów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomości zagadnień i technologii tworzenia systemów webowych, w tym webserwisów od strony back-end
  • Umiejętności projektowania i dokumentowania tworzonego kodu
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją używanego oprogramowania oraz wykorzystywanych bibliotek i komponentów

Mile widziane:

  • Doświadczenie w korzystaniu z pakietów Microsoft Visual Studio oraz MSSQL Management Studio
  • Praktyczna znajomość środowiska CLR dla MSSQL
  • Znajomość usług IIS (Internet Information Services) w zakresie konfiguracji i wdrażania tworzonych aplikacji webowych
  • Znajomość formalnych metodyk projektowania oprogramowania
  • Doświadczenie w tworzeniu i przeprowadzaniu testów oprogramowania
  • Zaawansowana znajomość Javascript, w tym wybranych środowisk i bibliotek
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie

Prezentacja firmy

Firma Inspiria SI Fałowski & Brylak S.J. od 2004 roku realizuje projekty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca Internet / e-commerce